Výprodej
Značka: RRD

surfboard kite RRD Pop 5’4

10 400 Kč 21 000 Kč Sleva 50 %
Máme SKLADEM

Surf/freestyle prkno pro kiteboarding, VÝPRODEJ!!!


 

Můžeme doručit do:
29.5.2019
Kategorie: Wave / Surf
Rozměry: 5'4"
Styl jizdy: Freestyle, Surf
Litraž: 39 l

KITE SURFBOARD POP 5´4" SURF/FREESTYLOVÁ KRÁTKÁ DESKA BEZ STRAPŮ !


Perfektní kitesurf, když podmínky nejsou zcela "ideální svět" a ty chceš pořád ještě jezdit "strapless" a surfovat na malých vlnách nebo zkoušet nové freestyle triky. Také ve slabém větru je potěšení jezdit s POPEM. Když potřebuješ mít oporu pod nohama, Pop Ti poskytne dostatečný výtlak.  

Přistávání po skocích je u tohoto kitesurfboardu speciálně hladké. Jeho širší obrys a vnitřní konstrukce je nejlepší odpovědí na jakékoliv hraní si a triky na vodě. Prkno, které dokáže udělat zábavnými jakékoliv podmínky a zároveň umožňuje surfovat na malých vlnách s dobrou rychlostí a výborným potenciálem k otočkám. Po celém obrysu má prkno menší prolis dovnitř do prkna, aby se v jakékoliv pozici ve vzduchu dalo perfektně chytnout.   

Je vytvořené na základu zcela nového konceptu s velmi širokým středem, seřízlou špičkou inspirovanou mini-maxi surfovými prkny pro zvýšení plovoucího potenciálu a poměrně širokým retro "rybím" výřezem na zádi pro co největší možné uvolnění potenciálu ke skokům a rozjetí se na vlně. RRD Pop je moderní freestyle /surfboardový tvar, který uspokojí nejširší spektrum jezdců, od začínajících jezdců na "vlnovkách" po pokročilé jezdce na freestylu. 

Lehké ohnutí ocasu dohromady s velmi rovnou rocker linií dna a zvedlým nosem na konci konstantní linie činí z prkna dokonale vybalancovaný mix mezi surfováním a freestylem.

Recenze uznávaného kite magizinu : ZDE


Kličové znaky :

  • Bez strapů a 4 finy
  • Dodáváno s předním padem
  • CNC PU jádro
  • Vrstva vodorovných bambusových vláken pro vyztužení paluby spolu s biaxiálními vlákny