Značka: Neilpryde

Kite trapéz bederní Neilpryde Bomb

3 500 Kč 4 600 Kč Sleva 24 %
Máme SKLADEM (1 ks)
Velikost Trápazu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pánský bederní trapéz Neilpryde Bomb.


 

Můžeme doručit do:
1.12.2020
Kategorie: Trapézy

NP Bomb - Multifunkční trapéz určený pro delší pobyt na vodě.

Trapéz BOMB má dokonale vyváženou kombinaci podpory, pohodlí a nízké hmotnosti.


NP_AlanvanGysen-0847_2000x

 

Ergonomicky tvar s bederní opěrkou poskytuje velkou stabilitu, zatímco vnitřní model EVA zajišťuje, že trapéz zůstane vždy na svém místě.

Představujeme S1 trapézový hák - první hák na světě zcela vytvořený z kovaného hliníku. Abychom mohli navrhnout vrcholný trapéz, začali jsme přemýšlením nad hákem - nejzákladnější částí trapézu - spojením mezi Tebou a vybavením.

wingsurfing_spreader_bar_hero

Díky úzké spolupráci s profesionálními jezdci, náš tým vývojářů, který objevoval nezpočetné množství kombinací nových materiálů a tvarů, nakonec vyvinul kontrukci háku z kovaného hliníku, která dává nejlepší vyvážení pevnosti, lehké váhy a antikorozních vlastností. Pevnější a lehčí než jakýkoliv jiný dostupný hák.

S1 svým unikátním tvarem navíc umožňuje rozložení zátěže. Čistý vzhled bez ostrých hran ukončuje design tohoto jedinečného háku na světovém trhu. Je dostupný v obou verzích - standardní a EZ (rychloupínací) konstrukci.

KOMENT

KLÍČOVÉ ZNAKY:

  • harnesses_feature_padded_sbPODLOŽKA POD HÁKEM Pod speciálním NP nerezovým hákem je pohodlné polstrování.
  • harnesses_feature_360SILOVÝ POPRUH KOLEM (360 STUPŇŮ) Popruh vyrobený z vysoce elastické látky, která se adaptuje na tvar těla a poskytuje tak další dodatečnou vnitřní oporu.
  • bomb2015_okrajOKRAJE Z NEOPRÉNU Okraje trapézu jsou z měkkého neoprénu pro dokonalé pohodlí při použití trapézu na holém těle.
  • bomb2015_uvazekHANDLE PASS ÚVAZEK Pro jezdce, kteří chtějí dělat freestylové otočky a jiné triky.
  • bomb2015_sevZAPUŠTĚNÉ ŠVY Zapuštěné švy na vnitřní straně trapézu zabraňují poškrabání kůže při použití na holém těle.
  • bomb2015_vnitrekTVAROVANÁ EVA PĚNA PRO ODOLNOST VŮČI NÁRAZŮM Použitá na vnitřní straně trapézu - EVA pěna je vysoce účinný a vybracím odolný materiál, který téměř nenasákává vodu. Unikátní vystouplý vzor je vytvořený tak, aby dokonale seděl na těle a zabraňoval ježdění trapézu nahoru a dolů a kroucení.

VELIKOSTI panske

Společnost NeilPryde (Pryde Group) je sportovní skupina se sídlem v Hongkongu, která se zabývá výrobou, distribucí a řízením značky.

NP-Logo-1024x546

Pryde Group je soukromá společnost, která vlastní společnost Shriro Group.

Má více než 2500 zaměstnanců a působí ve více než 40 zemích.

Je vlastníkem portfolia značek na trzích s mořskými a dobrodružnými sporty:

NeilPryde, Cabrinha, JP-Austrálie, Imagine Surf a NP Waterwear and Accessories.