RRD Twin Tip Kiteboardy

Twintip kiteboards

POISON V4 / Jed

ULTIMÁTNÍ FREESTYLE !

RRD POISON se stal nejvyhledávanějším freestyle boardem v sortimentu RRD od jeho uvedení na trh. Někteří lidé o něm stále hovoří jako o "boardu s okem" a neustále tak připomínají jeho legendární ovladatelnost, pocit lehkosti a neuvěřitelný "pop". Jakmile Poison použijete, okamžitě si jej zamilujete. Patří mezi ty věci, o kterých si pomyslíte, že je na něm něco správného: rocker je stejný jako na slavném Poison V3, konstantní křivka s mírně zvednutými koncovými hranami, ale jeho kontury byly zcela nově navrženy.

Redesignovaný  Torsion Box vytváří větší úhel náběhu na vodní hladinu, a zvyšuje kontrolu. Poison je jednoduše úžasné freestylové prkno. Aby vyhovovaly specifickým požadavkům některých jezdců, přidala do něj RRD nové ABS kanály pro pady. ABS a RRD Rad Pady umožní jezdcům i ty nejmenší úpravy, potřebné k dokonalému postoji pro maximální výkon. Poison V4 udává novou laťku ve freestyle boardech.

Kličové znaky :
  • biaxiální sklolaminátová konstrukce svrchní a spodní části
  • hluboká konkáva ve středu boardu
  • 5mm bočnice.
Technologie :
  • Poison je nyní k dispozici i v LTD technologii (POD NÁZVEM POISON LTD V3) -  až o 20% nižší hmotnost, snížení šíře hran, zvýšení flexní odezvy a lepší POP

FIFTY / FIFTYmg_3300_19716494064_o

FREESTYLE / FREERIDE - DVOJDÍLNÝ KITEBOARD!

Tento kiteboardingový formát se těší stále větší popularitě u těch, kteří často cestují letadlem nebo jednoduše chtějí dělat krátké výlety po plážích na kole a s dokonalým komfortem si dovézt svoji kite výbavu.Tvar je speciálně navržen tak, aby splňoval vysoké normy stoupavosti v kombinaci s výbornou torzní tuhostí, která je u vysoce kvalitních boardů základním faktorem.

Lehce širší konce a velmi úzký profil hrany vytváří úžasné spojení obou disciplín, jak čistých freestyleových triků a poletů, tak vzrušujících freerideových jízd ve slabém i silném větru.

Technologie :

  • Boardy jsou tvarované CNC stroji z Pawlonia dřeva, zakončeny tenkými a mírně zaoblenými ABS hranami bočních stěn, tvar je pak laminován trojosým houževnatým sklolaminátem, který zaručuje dlouhou životnost a sníženou hmotnost. Jednoduše to nejlepší z obou světů.

 

 

MODEL SIZE FINS
FIFTY/FIFTY 40,5 138 x 40,5 CM 4 x FLOW 5 G-10
FIFTY/FIFTY 42 138 x 42 CM 4 x FLOW 5 G-10

BS45 V5 / BS45 PRO V5

FREERIDE / FREEMOVE LIGHT WIND

BS 45 V5 se hodí do všech druhu větru. Je to dokonalá deska pro použití, když je  wind is light  a podmínky jsou okrajové. Na rozdíl od jiných lightwind boards na trhu, jakmile dojde vítr, není třeba měnit desku.

BS45 V5 je vyroben z konstantní křivky, která udržuje špičku desky dostatečně vysokou na vodě, aby se zabránilo rozstřikování do očí a zajišťuje fantastickou manévrovatelnost, což je to, co sama deska o sobě vypovida .
Pomalejší dno pomáhá těmto deskám dosáhnout neuvěřitelného výkonu proti větru.

PRO verze má více křivky a trochu hlubší konkávní. To vytváří mírně pomalejší desku s více potenciálem popu. Navíc verze Pro bude mnohem jednodušší k manévrování a více zábavy při jízdě ve větším větru.
U větších jezdců a těch, kteří potřebují lehkou desku, která se naprosto rozbíjí, není lepší výběr.

MODEL SIZE FINS
BS 45 V5 145 x 45 CM 4 x FLOW 5 G-10
BS 45 PRO V5 145 x 45 CM 4 x FLOW 5 G-10

EASY KITE V2

ALLROUND STYLE, LIGHTWIND

RRD Easy kite je to správné prkno pro učení i pro pokročilé do slabého větru. Po té, co RRD přepracovala jeho první generaci a vyrobila jej nejvyšší možnou techologií z prepeg materiálů, stal se RRD Easy kite doslova jedním z nejžádanějších prken.

Tato nová verze Easy kitu RRD prkna je regulérním twintipem. Je stabilní a odpouštivé, výborně stoupe a zvládne i nějaký ten "chop".

MODEL SIZE FINS
EASY KITE V2 148 x 46 CM 4 x FLOW 5 G-10