Značka: Neilpryde

Kite trapéz bederní Neilpryde Mirage

3 490 Kč 4 800 Kč Sleva 27 %
Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Zvolte variantu
Velikost Trápazu

Pánský bederní trapéz Neilpryde Mirage


 

Můžeme doručit do:
17.12.2018 17.12.2018 17.12.2018 17.12.2018 Zvolte variantu
Kategorie: Pánské

Neilpryde MIRAGE

EXTRÉMNÍ SVOBODA POHYBU!

Unikátní bederní trapéz s členitým obrysem, který umožnil zvýšit pohyblivost díky sníženým bočním panelům, zatímco vyšší centrální panel na zádech zachovává lehce sníženou oporu zad na maximu.

Představujeme S1 trapézový hák - první hák na světě zcela vytvořený z kovaného hliníku. Abychom mohli navrhnout vrcholný trapéz, začali jsme přemýšlením nad hákem - nejzákladnějí částí trapézu - spojením mezi Tebou a vybavením. Díky úzké spolupráci s profesionálními jezdci, náš tým vývojářů, který objevoval nezpočetné množství kombinací nových materiálů a tvarů, nakonec vyvinul kontrukci háku z kovaného hliníku, která dává nejlepší vyvážení pevnosti, lehké váhy a antikorozních vlastností. Pevnější a lehčí než jakýkoliv jiný dostupný hák.

 

S1 svým unikátním tvarem navíc umožňuje rozložení zátěže. Čistý vzhled bez ostrých hran ukončuje design tohoto jedinečného háku na světovém trhu. Je dostupný v obou verzích - standardní a EZ (rychloupínací) konstrukci.       

Hak

 

KLÍČOVÉ ZNAKY:

  • harnesses_feature_extreme_freedomSVOBODA POBYHU Díky sníženým počním panelům dává trapéz extrémní svobodu pohybu.
  • harnesses_feature_idealDOKONALÝ PRO FREESTYLE.
  • harnesses_feature_padded_sbPODLOŽKA POD HÁKEM Pod speciálním NP nerezovým hákem je pohodlné polstrování.
  • harnesses_feature_360SILOVÝ POPRUH KOLEM (360 STUPŇŮ) Popruh vyrobený z vysoce elastické látky, která se adaptuje na tvar těla a poskytuje tak další dodatečnou vnitřní oporu.
  • harnesses_feature_soft_neoprene_mirageMĚKKÉ OKRAJE Z NEOPRÉNU Okraje trapézu jsou z měkkého neoprénu pro dokonalé pohodlí při použití trapézu na holém těle.
  • harnesses_feature_handle_pass_line_mirageHANDLE PASS ÚVAZEK Pro jezdce, kteří chtějí dělat freestylové otočky a jiné triky. Popruhy pod hákem, které ukotvují hák na stejném místě a zabraňují mu vyjíždění nahoru.
  • harnesses_feature_deep_inner_mirageZAPUŠTĚNÉ ŠVY Zapuštěné švy na vnitřní straně trapézu zabraňují poškrabání kůže při použití na holém těle.
  • harnesses_feature_3d_shape_eva3D TVAROVÁNÍ Z EVA PĚNY EVA pěna je vysoce účinný a vybracím odolný materiál, který téměř nenasákává vodu. Unikátní vystouplý vzor je vytvořený tak, aby dokonale seděl na těle a zabraňoval ježdění trapézu nahoru a dolů a kroucení.