Tip Výprodej
Značka: RRD

kiteboard RRD Bliss Kiss V3 40cm

9 900 Kč 18 000 Kč Sleva 45 %
Máme SKLADEM (1 ks)

BLISS KISS Design nasvědčuje o tom že tohle je dásmká zaležitost.


 

Můžeme doručit do:
24.5.2019
Kategorie: KITEBOARDY
Typ: Freeride/Freestyle
? Rozměry: 136 x 40cm
Finy: 4 x flow 5 G-10
Včetně: Originál RRD Rad Pad

"RRD BLISS V3 " FREERIDE A FREESTYLE V JEDNOM!

Je to prkno, které přineslo na trh zcela nové charakterové vlastnosti snoubící fantastický freeridový zážitek a relax s možností plného využitá pro crazy freestyle.

Jezdil jsi doteď freeride a chceš zkusit něco nového? Kup si Bliss V3 a postup na zcela novou dimenzi, která Tě dramaticky naplní adrenalinem a posune Tě do hvězdných výšin.

Skvělá směs výkonu, kontroly a schopnosti stoupat proti větru, pomůže jezdcům prkno RRD Bliss použít v jakýchkoliv podmínkách bez potřeby bližšího seznamování.


Kličové znaky :

  • RRD Bliss V3 se vyznačuje zcela novým tvarem.
  • Je koncipován jako freeride-allround board, který je schopen podávat ten nejlepší výkon v rozmanitých podmínkách v jakékoliv vodě a větru.
  • Zároveň však poskytne pocit bezpečí při jízdě. Překvapení se dostaví, jakmile jej vyzkoušíte na freestyle: obrovský pop díky perfektní kombinaci střední pružnosti vytváří dokonalý recept na snadné přistání.
  • Hluboké drážky zvyšují přilnavost a stabilitu rychlé jízdy i proti větru a pak dupnout na brzdy a naládovat tak váš kite  spoustou větru.
  • Boardy jsou tvarované na CNC strojích z Pawlonia wood, zakončeny tenkými a mírně zaoblenými ABS hranami bočních stěn, tvar je pak laminován triaxial houževnatým sklolaminátem, který zaručuje dlouhou životnost a sníženou hmotnost.

TECHNOLOGIE

  • Pre-peg laminované dřevěné jádro z biaxial glass stlačené pod obrovským tlakem a dokončené v peci za vysoké teploty - deska je mnohem pevnější, má méně lepidla a je o 1/3 lehčí než klasickou laminací do formy / horní vrstva UVR na palubě a dně + ABS bočnice.
    Recenze :

⇒KITEWORLD MAGAZINE⇐


 

Trailer RRd Bliss V3