Novinka 2018
Značka: Cabrinha

nafukovací kite Cabrinha Switchblade žlutá

28 700 Kč 29 800 Kč 30 900 Kč 32 000 Kč 33 100 Kč 34 200 Kč 35 300 Kč od 28 700 Kč 31 800 Kč Sleva 10 % Sleva 6 % Sleva 3 % - - - - Sleva až 10 %
Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Zvolte variantu
Velikost Kitu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kite má stabilní silnou trakci v jakékoliv poloze větrniho rozsahu. Konstrukce kitu poskytuje vám umožní jít proti větru i v okrajovém větru. Restartuje i v nejslabším větru. A milovníci skoků s převodem draka jistě ocení neuvěřitelné stability novýho Cabrinha Switchblade.


 

Můžeme doručit do:
14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Kite nafukovací
Typ: Freeride, All Round, Freestyle
Velikost Kite: 7m², 8m², 9m², 11m², 12m², 10m², 14m²

Pro jezdce, který chce bezkonkurenční předvídatelnost, bezkonkurenční univerzálnost a nekompromisní high-end výkonu a kvality. Bez ohledu na to, zda vylepšujete Big Air, zdolavat technické triky nebo jednoduše s nim vyrazíte na zábavné ježdění. SwitchBlade vám nabízí konečný zážitek z kiteboardingu.

Cabrinha Switchblade 2017 je ikonou kiteboardingu. Sdružil 12 let vývoje, technologických inovací a moderních materiálů. Tento kite, uctívaný mnoha pro svou všestrannost, předvídatelnost a nekompromisní výkon, přinesl na novou úroveň koncept univerzálního draka, kde styl a síla se elegantně doplňují.

Kite má stabilní silnou trakci v jakékoliv poloze větrniho rozsahu. Konstrukce kitu poskytuje vám umožní jít proti větru i v okrajovém větru. Restartuje i v nejslabším větru. A milovníci skoků s převodem draka jistě ocení neuvěřitelné stability novýho Cabrinha Switchblade.


Kličové znaky :SW

  • Vylepšení profilu zlepšují celkový výkon v roce 2018
  • Nová vysoká pevnost Dacron zvyšuje stabilitu oblouku
  • Dokonalý výkon v nejširším spektru podmínek a různé styly jízdy
  • Vysoce vysoká doba zavěšení
  • Předvídatelná manipulace se zvýšenou stabilitou a rozsahem
  • Skvělý výkon proti větru
  • Zřetelně agilní a lehké přesné řízení
  • Snadný restart z vody

Doporučeno : 

*Pro ty, kteří oceňují nepřekonatelnou předvídatelnost a nekompromisní výkonnost špičkové třídy. Pro ty, kteří chtějí styl, výkon a kvalitu.


switchblade-wind-range_800x


1x-security

1X jedná se o plný systém uvolnění tahu. 1X spočívá pouze na jednom banu a okamžitě zneškodňuje draka. Nezáleží na tom, jakou sílu vítr ma ve vodě nebo na zemi - aktivujte 1X a jste v bezpečí.

dynamic-arc

Dynamický oblouk umožňuje kitu mít dva odlišné obloukové tvary. Oblouk draka má při létání jeden tvar a jiný tvar ve chvíli, kdy je v klidu na vodě. Zatímco spočívá na vodě, oblouk se mírně otevírá, což usnadňuje snadný restart.

high-tenacity

Náš nový Dacron je speciálně navržen pro nafukovací kitove struktury. Konstrukce tohoto materiálu je velmi dobře orientovaná díky houževnatým přízím se zvýšeným počtem nití. Díky tomu kite skvěle funguje při vysokém tlaku. Nižší prodloužení dělá drak přesnější s menší deformací během letu.

podium-driven

Switchblade získal řadu mezinárodních titulů včetně World Speed Sailing Record. Rychlost 55 uzlů, kterou drží Rob Douglas. Switchblade drží současný světový rekord pro největší skok  28,6 metru Nick Jacobsenem. Nick také drží další světový rekord tím, že skáče z hotelu Burg Al Arab v Dubaji se svým Switchblade drakem ze závratne výše 210 metrů.

power-control

Každý drak Cabrinha je dodáván s jednoduchým, uživatelsky nastavitelným způsobem.

pure-profile

Strategicky umístěné panely poskytují maximální kontrolu nad aerodynamickými profily draka. Hladká a stabilní položka profilu. Zlepšila celkovou efektivitu, výkonnost a rozsah kite.

skeletal-frame

Poskytuje strukturu, která udržuje design kitu v souladu s jeho zamýšleným tvarem během letu. Stabilní rám řídí draka s minimálním množstvím deformací a má vynikající celkovou ztrátu výkonu.

sprint-airlock

Jednoduchý a účinný systém pro nafouknuti draků Cabrinha je vybaven jediným uzavíracím ventilem, kterým vzduch přivádí všechny

bany.


 

Popis

Switchblade 2018 Trailer Cabrinha

Stali jsme se oficiálními dovozci celosvětově nejprodávanější kiteboardingové značkycabrinha-logo

posledního desetiletí CABRINHA do České republiky.

 

Díky tomu si již 4 rokem můžete užívat velkých slev na nejnovější kity Cabrinha již na začátku sezóny.