Novinka 2018
Značka: Cabrinha

nafukovací kite Cabrinha Radar

23 400 Kč 24 500 Kč 27 600 Kč 28 700 Kč 29 800 Kč od 23 400 Kč 31 800 Kč Sleva 26 % Sleva 23 % Sleva 13 % Sleva 10 % Sleva 6 % Sleva až 26 %
Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Zvolte variantu
Velikost Kitu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nejuniverzálnější kite Cabrinha. Překvapivě snadné restartování.Velmi citlivý a snadno se otáčí. Trvalý stabilní tah. Nízký tlak na baru. Rychlý progres


 

Můžeme doručit do:
2.3.2020 2.3.2020 2.3.2020 2.3.2020 2.3.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Kite nafukovací
Typ: Freeride, All Round
Velikost Kite: 7m², 9m², 12m², 5m², 3.5m²

Radar je lehký a výkonný mírný kite od Cabrinhy. Profil Radaru je ideální pro všechny druhy jízdy, včetně freestyle, freeriding a surfování. Široký rozsha větrů.

Pro jezdci, kteří chtějí všestranného kite.


Kličové znaky :contrastyleselector_1024x1024

  • Nejuniverzálnější kite Cabrinha
  • Překvapivě snadné restartování
  • Velmi citlivý a snadno se otáčí
  • Trvalý stabilní tah
  • Nízký tlak na baru
  • Rychlý progres

 

 


radar-wind-range_800x


1x-security

1X jedná se o plný systém uvolnění tahu. 1X spočívá pouze na jednom banu a okamžitě zneškodňuje draka. Nezáleží na tom, jakou sílu vítr ma ve vodě nebo na zemi - aktivujte 1X a jste v bezpečí.

 dynamic-arc

Dynamický oblouk umožňuje kitu mít dva odlišné obloukové tvary. Oblouk draka má při létání jeden tvar a jiný tvar ve chvíli, kdy je v klidu na vodě. Zatímco spočívá na vodě, oblouk se mírně otevírá, což usnadňuje snadný restart.

 high-tenacity

Náš nový Dacron je speciálně navržen pro nafukovací kitove struktury. Konstrukce tohoto materiálu je velmi dobře orientovaná díky houževnatým přízím se zvýšeným počtem nití. Díky tomu kite skvěle funguje při vysokém tlaku. Nižší prodloužení dělá drak přesnější s menší deformací během letu.

power-control

Každý drak Cabrinha je dodáván s jednoduchým, uživatelsky nastavitelným způsobem.

 pure-profile

Strategicky umístěné panely poskytují maximální kontrolu nad aerodynamickými profily draka. Hladká a stabilní položka profilu. Zlepšila celkovou efektivitu, výkonnost a rozsah kite.

skeletal-frame

Poskytuje strukturu, která udržuje design kitu v souladu s jeho zamýšleným tvarem během letu. Stabilní rám řídí draka s minimálním množstvím deformací a má vynikající celkovou ztrátu výkonu.

sprint-airlock 

Jednoduchý a účinný systém pro nafouknuti draků Cabrinha je vybaven jediným uzavíracím ventilem, kterým vzduch přivádí všechny bany.

 

 

Radar Cabrinha

Stali jsme se oficiálními dovozci celosvětově nejprodávanější kiteboardingové značkycabrinha-logo

posledního desetiletí CABRINHA do České republiky.

 

Díky tomu si již 4 rokem můžete užívat velkých slev na nejnovější kity Cabrinha již na začátku sezóny.