Novinka 2018
Značka: Cabrinha

nafukovací kite Cabrinha Drifter červená

27 500 Kč 28 800 Kč 29 500 Kč 29 500 Kč 29 900 Kč 31 000 Kč 32 200 Kč od 27 500 Kč 31 800 Kč Sleva 14 % Sleva 9 % Sleva 7 % Sleva 7 % Sleva 6 % Sleva 3 % - Sleva až 14 %
Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Zvolte variantu
Velikost Kitu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vytvořeno speciálně pro kitesurfing ve vlnách a freestyle surfování


 

Můžeme doručit do:
14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 14.8.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Kite nafukovací
Typ: Wave
Velikost Kite: 7m², 8m², 9m², 11m², 12m², 13m², 10m²

Cabrinha Drifter v roce 2018 radikálně změnil vnější vzhled. Nová forma kitu má dvě varianty nastavení, je vybavena třemi příčními banama. Současně nový drifter si zachoval svou "vlnovou" orientaci, ale také získal řadu vlastností, které poskytují potřebnou kontrolu při provádění triků na "surfovém" . A díky novém nastavení "Onshore" a "Offshore" je kite ideální pro jízdu v jakýchkoliv podmínkách.

Letošní modely Cabrinha kite využívá technologii Pure Profile Panels - což zvyšuje kontrolu draka o 90%! Další inovací je Dacron.  Naposledy změná textilu při šiti kitu byla provedena před 10 lety. Rozhodnutí o změně se tedy může považovat za revoluční. Podle deklarovaných charakteristik se Dacron na kitu stal silnějším a lehším.

*Vytvořeno speciálně pro kitesurfing ve vlnách a freestyle surfování 


Kličové znaky :images

  • Absolutně nový design v roce 2018
  • Nový vysoce odolný Dacron pro lepší stabilitu oblouku
  • Nové panely čistého profilu
  • Vylepšený profil pro lepší tah
  • Snadný tlak na bar s přímým a citlivým ovládáním
  • Vylepšená "odpudivost" pro lepši freestyl
  • Perfektní pro surfování freestyle surfování

drifter-wind-range_800x


1x-security

1X jedná se o plný systém uvolnění tahu. 1X spočívá pouze na jednom banu a okamžitě zneškodňuje draka. Nezáleží na tom, jakou sílu vítr ma ve vodě nebo na zemi - aktivujte 1X a jste v bezpečí. 

dynamic-arc

Dynamický oblouk umožňuje kitu mít dva odlišné obloukové tvary. Oblouk draka má při létání jeden tvar a jiný tvar ve chvíli, kdy je v klidu na vodě. Zatímco spočívá na vodě, oblouk se mírně otevírá, což usnadňuje snadný restart.

high-tenacity

Náš nový Dacron je speciálně navržen pro nafukovací kitove struktury. Konstrukce tohoto materiálu je velmi dobře orientovaná díky houževnatým přízím se zvýšeným počtem nití. Díky tomu kite skvěle funguje při vysokém tlaku. Nižší prodloužení dělá drak přesnější s menší deformací během letu.

offshore-onshore

Offshore nastavení je optimalizováno pro ježdění v side shore a offshore větru. Kite díky tomuto nastavení lépe funguje s větrem a lehce se s ním otáčí manipuluje a otáčí. Onshore nastavení je optimalizováno pro ježdění v side shore a onshore větru.

podium-driven

Kite Drifter pomohl vyhrát jezdci Keahi De Aboitiz 4 světové tituly a Moona Whyte dva světové tituly dva roky po sobě

power-control

Každý drak Cabrinha je dodáván s jednoduchým, uživatelsky nastavitelným způsobem.

pure-profile

Strategicky umístěné panely poskytují maximální kontrolu nad aerodynamickými profily draka. Hladká a stabilní položka profilu. Zlepšila celkovou efektivitu, výkonnost a rozsah kite.

skeletal-frame

Poskytuje strukturu, která udržuje design kitu v souladu s jeho zamýšleným tvarem během letu. Stabilní rám řídí draka s minimálním množstvím deformací a má vynikající celkovou ztrátu výkonu.

sprint-airlock

Jednoduchý a účinný systém pro nafouknuti draků Cabrinha je vybaven jediným uzavíracím ventilem, kterým vzduch přivádí všechny bany.


 

Trailer Drifter

Stali jsme se oficiálními dovozci celosvětově nejprodávanější kiteboardingové značkycabrinha-logo

posledního desetiletí CABRINHA do České republiky.

 

Díky tomu si již 4 rokem můžete užívat velkých slev na nejnovější kity Cabrinha již na začátku sezóny.