-56% komplet 2016 RRD Vision 13.5 MKIV + Placebo V5 + trapéz NP + pumpa XL

33 350 Kč 75 700 Kč Sleva 56 %

allround kiteboarding, nafukovací kite komplet pro 4.5 - 8.0 m/s, model 2016 - 58% sleva

Kategorie: Kite komplety

"PLUG AND PLAY"

VÝHODNÝ KITE KOMPLET OBSAHUJE:

  • kite RRD Vision MK4, MODEL 2016

  • prkno RRD PLACEBO V5, MODEL 2016, ve velikosti 41,42,43 nebo 45 nebo 

  • kite trapéz NP Flash, ve velikosti M, L nebo XL

  • RRD GLOBAR BAR V6

  • NEPROTAHOVACÍ létací šňůry RRD RIGID THREAD, MODEL 2016

  • RRD CHICKEN LOOP, MODEL 2016 - jeden z nejbezpečnějších na světě

  • RRD KITE LEASH

  • RRD XL PUMPA s manometrem, model 2016

  • RRD BATOH

 

 

 

RRD VISION MK IV 2016

- POKUD CHCEŠ MILOVAT KITEBOARDING!

Popsat Vision MKIV jako všestranný kite je jednoduše omezující. Tím, co dokáže, přesahuje mnoho z dostupných kitů na trhu a to v nejrůznějších disciplínách. Je jednoduchý, s lehkou konstrukcí složenou ze třech vedlejších ultra lehkých vzpěr a velmi krátkého oblouku hlavního bánu. Vytváří velmi efektivní, snadno ovladatelný, rychlý a citlivý motor ve ve tvých rukou.  

Vision, představený před 6 lety jako "entry level" všestranný kite z nabídky RRD, získal nesmírně pozitivní zpětnou vazbu a oblibu z trvale rostoucí skupiny kiterů po celém světě. Skutečně všestranný, snadno ovladatelný, zábavný, reagující a předvídatelný kite, který vám umožní vstoupit do oblasti freestyle, waveride, naučit se kitovat, nebo jezdit rychle na freeridové desce po a proti větru. Je to prostě skutečná mašina na všechno - all round.

"V letošním roce jsme výrazně zlepšili konečnou úpravu detailů draka a zavedli různé nové vychytávky, které jsou přítomny na našich dracích jiných řad:

1) BUST systém, který zabraňuje zamotávání provazu kolem konců.

2) Dvojité vyztužení kolem náběžné hrany, která dále zvýší životnost draka.

3) Segmentované vyztužení zadní hrany, aby se zabránilo (oddálilo) opotřebování tkaniny

Zlepšili jsme re-start z vody i u kitů větších velikostí, tj. vlastnost, kterou je těžko dosáhnout na 3 bánovém draku."

Nyní je Vision MK IV připraven stát  se vaší volbou kvality, pokud vše, co potřebujete, je zjednodušit svůj život a používat pouze jeden typ draka, který umožňuje dělat vše, co chcete dělat.

Vision + akce = pozitivní změna.

 

 

KITEBOARD RRD PLACEBO V5

- OSVĚDČENÉ A VELMI OBLÍBENÉ PRKNO V NOVÉM HÁVU !

Placebo V4 se stalo  milníkem ve světe kiteboardingu, protože díky svému tvaru a vlastnostem umožnil kiteboardingovým jezdcům - od těch, kteří začínají,  až po středně pokročilé - učit a zdokonalovat se v jízdě a skákání základních freestylových tricích na kiteboardu mnohem rychleji.

Současný nástupce, Placebo V5, je vlastně referenčním prknem freeridingu a svým pojetím je vhodným a dostupným prknem pro širokou veřejnost, která se chce seznámit s kiteboardingem. Společnosti RRD se ovšem povedlo navrhnout tato prkna tak dobře, že často překvapuje svými vynikajícími vlastnostmi i ostřílené jezdce.

Svým bi-axiálním rozložením vláken a profil prkna vytváří z RRD Placebo V5 perfektní mix pohodlné, ale zároveň i zábavné a sportovně naladěné jízdy na vodě, kterou krájí jako máslo a klidně se otáčí pod vašimi chodidly.  A to je přesně to co chcete !

Nový tvar špiček s mírným vydutím ve tvaru vlnovky umožnily tomuto prknu vetší POP, takže je vhodné i pro freestyle, pokud "šlápnete na pedál".

 

 

Stále platí že prkna třídy Placebo jsou výsledkem neutuchajícího výzkumu a testování výkonů a designů v oblasti kiteboardingu. Jízda na nich je snadnější, zábavnější než kdy předtím. Vyrábějí od šíře 39 cm do 45 cm. Jednoduše referenční prkno, které se zlepšuje rok od roku.

TECHNOLOGIE

Laminované dřevěné jádro/ABS bočnice snowboardová technologie s krystalicky leštěnou palubou DC a matným DC dnem.