Kód: 13987

-48% komplet 2015 RRD Obsession MKVII 13.5 + Style Biax 42, 43 + pumpa XL

Neohodnoceno
39 900 Kč 78 400 Kč Sleva 49 %

freestyle / big air / freeride kiteboarding, nafukovací kite komplet pro 4.5 - 8.0 m/s

Kategorie: Kite komplety

"2015 FREESTYLE, BIG AIR A FREERIDE"

VÝHODNÝ KITE KOMPLET 2015 OBSAHUJE:

 • kite RRD OBSESSION MKVII 13.5 m2, MODEL 2015

 • prkno RRD STYLE BIAX, MODEL 2015, ve velikosti 42 nebo 43

 • ráhno RRD GLOBAR BAR V6, MODEL 2015

 • NEPROTAHOVACÍ létací šňůry RRD RIGID THREAD, MODEL 2015

 • RRD CHICKEN LOOP, MODEL 2015 - jeden z nejbezpečnějších na světě

 • RRD KITE LEASH

 • RRD XL PUMPA s manometrem, model 2015

 • RRD BATOH

 

 

RRD KITE OBSESSION MKVII 2015

Obsession MKVII nabízí nepřekonatelnou úroveň výkonu při nejširší škále možného využití. Je to kultovní kite RRD, který ztělesňuje jak ultimátní výkon, tak výbornou schopnost de-powerování. Samozřejmotí je vysoká rychlost otáčení a obrovský hang-time, to vše doslova v jednom balíčku. Obsession se stal nejprodávanějším kitem značky RRD od prvního dne jejich uvedení na trh, a to především pro svůj univerzální rozsah použití a pro skvělý pocit zábavy a spontánnosti ve vašich rukou díky lehkému pocitu na baru a velmi rychlé reakci na baru. 

Je vynikající pro výskoky, protože vás dokáže udržet ve vzduchu déle, než by jste očekávali. Zároveň však zachovává snadný de-power při silnějších poryvech větru. To je též důvod, proč je Obsession velmi oceňovaný jezdci, kteří používají kiteboardy pro freestylové triky a skoky na nezvlněné hladině bez strapů. Široká škála použití Obsessionu vyplývá ze zvoleného designu draka, který při proudění větru vytváří velmi konstantní množství energie i při působení silnějšího nárazového větru. Svým pojetím je též ideální jako low-windový lehký stroj s velkým výkonem a potenciálem pro freeride, který vám dovolí dosáhnout velmi vysoké rychlosti a na druhé straně se  chová velmi stabilně při jízdě protivětru. 

NOVINKY 2015

Oproti minulému roku vedly drobné změny na kitu k tomu, že verze MKVII rychleji zatáčí a zároveň je víc efektivní pokud jde o pobyt kitu ve větrném okně. Každý jeden panel nafukovací části od spír po hlavní bán je spojen za pomocí heavy-duty sešívání a místa setkávání panelů jsou vnitřně posílena přilnavým dacronem, to vše pro úžasnou trvanlivost. Náchylná místa na poškození (např. švy přední hrany bánu) jsou navíc vyztužena kevlar/PU tkaninou, aby se předešlo jejich opotřebení. Single pum nafukovací systém (systém jednoho ventilu) je pokryt měkkým PVC, aby se předšlo možnému poškození kitu při jeho skládání. Nafukovací systém je uchycen neoprenovou podloží a za pomocí suchého zipu..

 

VLASTNOSTI

 

 • výborný pro začátečníky - ohromný depower
 • stabilita
 • snadné ovládání
 • předvídatelnost
 • rychlost při otáčení

"RRD STYLE Biax 2015"

motto: REDEFINOVÁNÍ VÝKONU POMOCÍ TECHNOLOGIE 

Prkno RRD Style V2 zahájilo zcela nový trend výroby freestylových prken, který změnil způsob, jakým se můžete projet na twintip prkně.

Zvýšená průměrná délka naší řady Freestyle PRO v kombinaci s exkluzivním procesem formování prkna výhradně autoklávou, umožnila vytvořit neporazitelnou kombinaci lehkosti, pevnosti a paměti vláken, která nemá ve světě obdoby. STYLE BIAX byl navržen na základě této technologie, ale za použití dalšího parametru, který rozšířil škálu možného použití těchto fenomenálních desek prakticky na všechny kategorie freestyle jezdců.

Tímto novým parametrem je PRE PREG biaxiální skelné vlákno, které v tomto případě nahradilo náš DYNANOTEX FULL CARBON, požitý v PRO verzi prkna STYLE V2.

Style Biax je nyní více pružný, to znamená větší pohodlí při jízdě na jakékoli vodních ploše a zároveň více času a zábavy ve vodě.

Jsou kompletně vyrobeny v Itálii s exkluzivním AUTOKLÁV technologií lisování výhradně za použití PRE PREG vláken. RRD je jediná společnost na světě, která produkuje desky s touto exkluzivní technologií.