KNIHA THE WORLD KITE AND WINDSURFING GUIDE

1 370 Kč
Máme SKLADEM

Jeden a pouze jediný kompletní průvodce kite a windsurfingovými spoty po celém světě!


 

Můžeme doručit do:
3.11.2020
Kategorie: Fashion

SVĚTOVÝ KITE A WINDSURFINGOVÝ PRŮVODCE 

První komplexní průvodce regionů světa jako stvořených pro kite a windsurfing: téměř 100 oblastí v devíti kapitolách na různých kontinentech a více než 1200 nejlepších míst světa. Ilustrovaná publikace s nádherným fotografií a podrobnými mapami každého regionu. Do hloubky vysvětlené chování vln, a větrných, a povětrnostních podmínek v průběhu celého roku, takže je snadné naplánovat nejlepší období pro váš výlet. Průvodce nabízí autentické cestovní informace o tom, co lze očekávat v každé oblasti a co je nezbytné pro úspěšnou cestu. V neposlední řadě kniha obsahuje kontaktní údaje místních obchodů, shaperů, škol a půjčoven vybavení, stejně jako ubytování, stravování, pronájem aut a další zasvěcené tipy. Tento průvodce nabízí nový standard, který by měl s sebou mít každý kiter a windsurfer cestující po za větrem!

"Vynaložené úsilí, které stojí za touto 320 str. publikací je obrovské: podobně jako v případě titulu EUROPE GUIDE (Průvodce po Evropě, která je u nás též k sehnání a ke koupi) byly všechny informace shromážděny z první ruky od stovek zkušených místních domorodců. Nad to přes 50 profesionálních jezdců, mistrů světa a sportovních legend přispělo svými znalostmi a zkušenostmi. Příkladem budiž jména jako Antoine Albeau, Kristin Boese, Pete Cabrinha, Bjørn Dunkerbeck, Aaron Hadlow, Robby Naish, Ruben Lenten, Ben Wilson a mnoho, mnoho dalších z celé kite a windsurfing scény. V neposlední řadě byly prozkoumány archivy 100 předních světových fotografů a z 20,000 akčních a cestovních záběrů bylo vybráno nejlepších 700 fotografií pro tuto knihu. "

V knize jsou popsány revíry těchto lokací:

Evropa, Afrika, Indický oceán, východní Asie, Austrálie, tichomořské ostrovy, Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik, Jižní Amerika.

Průvodce je dostupný v anglickém jazyce.


Stručně : 

  • více než 1200 nejlepšich mist světa
  • 320 stránek informace, map a fotografií