KNIHA THE KITE AND WINDSURFING GUIDE EUROPE II

1 370 Kč
Máme SKLADEM

2. vydání kompletně přepracovaného a výrazně doplněného kompletního průvodce kite a windsurfingovými spoty v Evropě!


 

Můžeme doručit do:
2.11.2020
Kategorie: Fashion

KITE A WINDSURFINGOVÝ PRŮVODCE EVROPOU II


Na 464 stranách najdede přes 1200 dech beroucích fotografií od nejlepších světových fotografů, detailní mapy místních spotů a cestovní informace pro všechny země stejně jako pohledy do lidské, kulturní a místní kiteové a windsurfingové scény.

Co více - komplexí přehled o evropské meteorologii a oceánografii vysvětlující nejdůležitější zákonitosti vývoje počasí týkající se kiterů a windsurferů. U každého spotu popsaného v knize naleznete jednoduché piktogramy, které nejdůležitější informace sdělí rychle (dostupnost autem, vhodnost pro kite/windsurfing, mělká/hluboká voda, vlny, proudy, a další).

V 5-ti letech tým Stoked publications sesbíral informace "z první ruky" od stovek nejzkušených lokálů po celé Evropě.

Jsou jimi například Sebastian Wenzel - Guincho, Björn Dunkerbeck - Kanárské ostrovy, irský lovec vln Timo Mullen, Achim Stutzmann - Fehmarn, Eduardo Bellini - Tarifa. Stejné platí i o fotkách, které byly vyfotografovány stovkami nejzkušenějších kite a windsurf fotografy.

Tento průvodce nabízí nový standard, který by měl s sebou mít každý kiter a windsurfer cestující po Evropě za větrem! V knize jsou popsány revíry těchto zemí: Irsko, Velká Británie, Norsko, Švédsko, Polsko, Dánsko, Německo, Holandsko, Belgie, Francie (včetně Korsiky), Španělsko, Portugalsko, Itálie (včetně Sardinie a Sicílie), Řecko a Řecké ostrovy, Turecko, Maroko, Kanárské ostrovy. Průvodce je dostupný v anglickém a německém jazyce.


Stručně :

  • Zahrnuje 17 zemi,
  • Více než 40.000 kilometrů pobřeží
  • Přes 2.500 spotů,
  • Do hloubky zasahujících informací o větru , vlnách, podmínkách na vodě a situaci na souši.