Značka: Neilpryde

Dámský celogumový neoprén Neilpryde Nexus 5/4/3

6 490 Kč
Lze objednat (3-8 dní) Máme SKLADEM (1 ks) Lze objednat (3-8 dní) Lze objednat (3-8 dní) Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

- Neilpryde

- Dlouhý neoprén

- Tloušťka 5/4/3


 

Můžeme doručit do:
1.12.2020 1.12.2020 1.12.2020 1.12.2020 Zvolte variantu
Kategorie: Dlouhé neopreny

teplota studená

- NP Nexus jsou neoprény pro výkonnostní vodní sporty - nabízí opravdu vše nejdůležitější.

- Nexus je dokonalou kombinací vysoké pružnosti a hřejivosti

- Vnitřní vrstva materiálu Hotcell insulation účinně zadržuje vrstvu teplé vody okolo kůže a udržuje tak uvnitř neoprénu vyšší teplotu.


 

MATERIÁL:anatomical_panel_shapes_and_seams_1024x1024

  • APEX-MESH - vrstva neoprénu, která je tepelně uzavřená pouze z jedné strany. Neoprén na utěsněné straně má voděvzdornou gumovou strukturu, která radikálně omezuje ochlazování větrem a činí jej tak populárním mezi windsurfery a kitesurfery. Neoprén na neutěsněné straně obsahuje vzduchové bublinky. Tato strana je pokrytá super natahovací látkou pro maximální flexibilitu.
  • HOTCELL - Lehká, rychleschnoucí polypropylenová izolace. Buněčná struktura zachycuje izolační vrstvu teplé vody vedle kůže a uchovává tak vysokou teplotu okolo těla.        
  • BAMBOO CHARCOAL  Bambusové uhlí je dobře známé pro svoje antibakteriální a protizápachové vlastnosti, ale nedoceněné pro schopnost odrážet paprsky infračerveného světla. Materiál odráží příjemci zpět paprsky infračerveného světla, které tělo vysílá, což jej rychleji zaktivuje, snižuje vyčerpanost a zlepšuje regeneraci. Přírodní vlákna obsahující bambusové uhlí jsou vetkána do celé této řady neoprénů.

 

 

KLÍČOVÉ ZNAKY:

  • Flexzone - Vestavěný panel s vysokou flexibilitou roztažitelnosti nahoru a do stran umožňuje přirozený, ničím neomezený pohyb těla.
  • Adjustable ankle closure - Nastavitelné uzavírání na suchý zip v místě kotníků. Umožňuje snadné oblékání neoprénu, zdokonalené pohodlí a správné utěsnění proti vniknutí vody.
  • Latex embossed knee pads - Vysoce trvanlivé a pružné latextové reliefní chrániče kolen, které odpuzují vodu a brání ochlazování větrem.
  • E3 Entry with magnetic closure - Vstupní systém do neoprénu E3 se skládá z vnitřního "roláku", který formuje vodotěsné uzavření okolo krku a zabraňuje vniknutí vody přes záda         
  • GBS Seams - Efektivní, vodotěsný šev vytvořený procesem trojitého lepení ve spojení se zakrytým stehem, který neproniká zcela skrze gumu. Tato metoda dovoluje precizní zaoblení švů a anatomicky správné do-lícování.
  • Reinforced crotch - Trvanlivá vrstva z latexu v oblasti rozkroku, která odolává opotřebení způsobené použitím trapézu.

nexus-543-2

velikost neoprénu dámská

Společnost NeilPryde (Pryde Group) je sportovní skupina se sídlem v Hongkongu, která se zabývá výrobou, distribucí a řízením značky.

NP-Logo-1024x546

Pryde Group je soukromá společnost, která vlastní společnost Shriro Group.

Má více než 2500 zaměstnanců a působí ve více než 40 zemích.

Je vlastníkem portfolia značek na trzích s mořskými a dobrodružnými sporty:

NeilPryde, Cabrinha, JP-Austrálie, Imagine Surf a NP Waterwear and Accessories.